1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Koncert Hard Rock Cafe w Kontrabasie

W piątek 29 listopada 2013 o godzinie 15.00 w Kontrabasie, w I LO w Lesznie odbył się koncert w stylu Hard Rock Cafe, którego organizatorami była klasa IIIG.

W koncercie wzięli udział zdolni, młodzi i chcący zaprezentować swój talent uczniowie I LO w Lesznie ( Aleksandra Buchwald, Halina Kaczmarek, Aneta Stachowska, Joanna Bałanda, Julia Augustyniak, Marcin Przymecki, Paweł Mikołajczak, Mateusz Borowczyk, Filip Wątor, Szymon Wawrocki, Tymoteusz Turkowiak, Tomasz Piotrowski) oraz gościnnie członkowie zespołu „Byle bez prądu”.

Kontrabas wypełniło różnorodne brzmienie od melancholijnych i nastrojowych utworów po rockowe i żywe „kawałki”. Oprócz gitar, perkusji i wokalistów posłuchać można było takich instrumentów jak saksofon, ukulele czy melodyka. Tłum przybyłych słuchaczy oklaskiwał artystów gromkimi brawami i chętnie współpracował z nimi klaszcząc im dodatkowo do rytmu.

Ponadto dla utrzymania klimatu angielskiego pubu można było spróbować wypieków ozdobionych barwami flagi angielskiej czy napić się popołudniowej herbaty. Wnętrze Kontrabasu oświetlone wieloma świecami oraz wzbogacone o akcenty brytyjskie idealnie przenosiło przybyłych do Hard Rock’owego pubu.

Koncert trwał około 1,5 godziny i został zakończony po kilku piosenkach granych na bis. Całe wydarzenie zostało bardzo dobrze przyjęte przez uczestników, bez wątpienia każdemu podobała się zarówno oprawa muzyczna jak i sama inicjatywa koncertu.

Weronika Franek IIIG

hard rock cafe 2013a

hard rock cafe 2013b

hard rock cafe 2013c

hard rock cafe 2013d

hard rock cafe 2013e

hard rock cafe 2013f

hard rock cafe 2013g

hard rock cafe 2013h

hard rock cafe 2013i

hard rock cafe 2013j

hard rock cafe 2013k

 

Film dzięki uprzejmości off movie I LO ;)

Czytany 1883 razy