1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Kolejny projekt zrealizowany

W ramach przedmiotu ekonomia w praktyce zobowiązałyśmy się do stworzenia filmu promującego "JEDYNKĘ" pod tytułem "1 LO oczami uczniów innych szkół ponadgimnazjalnych w Lesznie". Pracę nad projektem zaczęłyśmy w listopadzie 2013roku. Przygotowałyśmy pytania i harmonogram wyjść do leszczyńskich szkół. Po uzyskaniu wymaganych zgód zabrałyśmy kamerę i wcieliłyśmy się w rolę ankieterek. Każdy wywiad był inny. Niektóre wypowiedzi nas rozbawiły, a inne wręcz zaskoczyły! Na przełomie stycznia i lutego udalo Nam się stworzyć dwa filmy różniące się czasem trwania. Zaprezentowałyśmy je przed naszą klasą 2B, wybranymi nauczycielami oraz Dyrekcją. W wyniku tego otrzymałyśmy zgodę i w marcu promowałyśmy naszą szkołę na Targach Edukacyjnych w Gimnazjum nr 9 w Lesznie.
Zaprezentowałyśmy Nasz projekt na Drzwiach Otwartych 1LO, a następnie umieściłyśmy go na szkolnym kanale YOUTUBE i szkolnej stronie internetowej.
Mamy nadzieję, że zachęci on gimnazjalistów do wyboru "JEDYNKI" jako szkoły, w której będą kontynuować swoją przygodę z edukacją.
Osobom, które pomogły Nam przy realizacji projektu serdecznie dziękujemy.

Grupa uczennic z klasy 2B

film promujący 2014

film promujący 2014a

film promujący 2014b

film promujący 2014c

film promujący 2014d

Czytany 1511 razy