1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Wolontariusze Jedynki w akcji

26 września 2014 roku grupa wolontariuszy naszej szkoły udała się na halę sportową "Trapez", aby pomóc w organizacji II Leszczyńskiego Dnia Przedszkolaka. Na halę przybyły dzieci z 20 leszczyńskich przedszkoli. Blisko 50 wolontariuszy Jedynki z uśmiechem na twarzach przystąpiło do działania. Do ich zadań należało między innymi przybliżenie przedszkolakom kilku postaci historycznych związanych z naszym miastem. W tym celu dostali stroje, w których wystąpili przed dziećmi. Jedynkowicze przebrani byli za Aleksandra Józefa Sułkowskiego, Romana Maciejewskiego, Jana Jonstona, Jana Amosa Komeńskiego oraz za Katarzynę i Stanisława Leszczyńskich. W te role wcieliła się młodzież z klasy 2e. Natomiast uczennice z klasy 2d, 2c , 2g i 2e uczyły maluchy tańczyć. Pozostali wolontariusze z klas : 1f, 1b i 1c pomagali w przeprowadzeniu wielu zabaw sportowych i nie tylko. Nasza młodzież spisała się znakomicie!!!

Ogromne gratulacje dla wszystkich wolontariuszy. Za Wasz trud, okazane serce i uśmiech w każdej sytuacji. Na Was zawsze można liczyć!!!

Dziękujemy!!!

Hania Wein i Ania Orzełek

zapraszamy do galerii

dzień przedszkolaka 2014

 

Czytany 1360 razy