1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Konkurs językowy "The Point Open 2014/2015"

ZAREJESTRUJ SIĘ DZIŚ WIECZÓR I PRZEJDŹ PREELIMINACJE

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie językowym "The Point Open 2014/2015" organizowanym przez ogólnopolskie Centrum Kształcenia Językowego "The Point” z siedzibą w Krakowie. Konkurts skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce uczących się języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego i będzie odbywał się na 5 poziomach zaawansowania od zupełnie początkującego po zaawansowany (poziomy językowe zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego zatwierdzonym przez Radę Europy: poziom A1, poziom A2, poziom B1, poziom B2 oraz poziom C1). Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny i nie trzeba wychodzić z domu, by wziąć w nim udział, ponieważ wszystkie etapy - z wyjątkiem finału – odbywają się on-line.

Główną nagrodą jest wakacyjny wyjazd do szkoły językowej w Wielkiej Brytanii, Niemczech lub Rosji. Ostateczny termin rejestracji uczestników upływa w dniu 31 października 2014. Zarejestrować się można na stronie internetowej konkurs.thepoint.pl poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, po wcześniejszym połączeniu swojego konta na profilu Facebook z aplikacją The Point. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie The Point na portalu facebook.pl pod adresem facebook.com/centrum.the.point przed lub w trakcie rejestracji. Po rejestracji należy przejść etap preeliminacyjny, w trakcie którego osoby zarejestrowane przez The Point jako uczestnicy konkursu wypełniają krótki test językowy on-line, na podstawie którego zostaną przydzieleni do właściwego poziomu językowego (A1-C1).

Etap I konkursu będzie miał miejsce w styczniu 2015 roku, pozostaje więc sporo czasu na przygotowania. Etap II konkursu będzie miał miejsce w kwietniu 2015 roku. Etap III konkursu (finał) odbędzie się w czerwcu 2015 roku w Krakowie.

 

plakat-podgladCzytany 1668 razy