1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Bluesowe Wieczory, 21 i 23.10.2014

Evening Blues znowu zagrał w „Kontrabasie”!

Po długiej przerwie i w nowym składzie –

Mariusz Przykucki – gitara, śpiew, Sławek Otulakowski – gitara, Marcin Zajączkowski – harmonijka ustna, Marek Czaiński – gitara basowa, Robert Przykucki – perkusja.

Jeszcze bez wokalistki, która uważnie przysłuchiwała się poczynaniom zespołu i, mamy nadzieję, wkrótce stanie za mikrofonem. Możecie Ją zobaczyć na jednym ze zdjęć (przez tajemniczą mgiełkę…).

Okazja była wyjątkowa! Do pierwszego, założycielskiego składu, dołączyli nasi przyjaciele – Sławek i Marcin. Było PIĘKNIE!!!

W repertuarze, pochodzącym w większości z początkowego okresu działalności artystycznej Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout, pojawiły się m.in. –  Ona poszła inną drogą, Gdybym był wichrem, Co stało się kwiatom, Dzisiejszej nocy, Daję ci próg, Nocą puka ktoś, Rzeka dzieciństwa, Bądź słońcem, Jedź ostrożnie, nie popędzaj kół, Święty Boże nie pomoże, Nie uciekaj, dokąd uciec chcesz, To ten trzeci raz, Abym mógł przed siebie iść…

Dziękujemy naszym słuchaczom i gościom, Olkowi i Kacprowi, dzięki którym powstał ten fotoreportaż! Gdybyście chcieli po(d)słuchać (może dołączyć?), to… próbujemy zazwyczaj we wtorki od 18:00, w szkolnych „katakumbach”!

 

evening blues1

Więcej o Evening Blues i Bluesowych Wieczorach na http://www.lo1.leszno.edu.pl/EB

Czytany 1109 razy