1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Nasza szkoła w programie "WF z klasą"

WF z klasą to nowy program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki , przy medialnym zaangażowaniu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. To ogólnopolska akcja edukacyjna mająca na celu zmianę myślenia o lekcjach WF-u w polskich szkołach. Program dotyczy aktywności sportowej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży, ma rozwijać sprawność fizyczną i wspomagać zdrowie.
Więcej informacji można znaleźć na głównej stronie projektu tutaj.
Jednym z zadań w programie wf z klasa jest prowadzenie bloga szkolnego na którym będą zamieszczane wszelkie dzialania związane ze sportem w Naszej szkole oraz poza nią.
Adres bloga w któym umieszczane są najważniejsze sportowe informacje znajdziesz tutaj.

wf z klasą

 

Czytany 1144 razy