1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Zakończeniu projektu pt.,,Żydzi w Lesznie w czasie II wojny światowej "

W środę 29 października 2014r. zakończyła się realizacja projektu pt. " Żydzi w Lesznie w czasie II wojny światowej". W Muzeum Martyrologicznym w Żabikowie zorganizowaliśmy uroczystą sesję. Wszyscy uczestnicy projektu zaprezentowali przygotowane przez siebie materiały opracowywane od lutego 2014 roku. Były to referaty, prezentacje oraz film. Przy realizacji projektu pracowali :


                Bartosz Matuszewski, Mikołaj Wysocki z klasy 3 F

                Agata Bartkowiak, Magdalena Wróblewska, Kacper Wojciechowski, Michalina Raczak, Daria Wawrzyniak z klasy 3 G,

                Karolina Majchrzak, Anita Kaczmarek, Zuzanna Grabka, Weronika Jadach z klasy 2 F.


Wszystkie materiały, które przedstawiliśmy w czasie sesji w Żabikowie oraz materiały, udostępnione przez pracowników muzeum, którzy opiekowali się projektem - panią Renatę Wełniak i pana Jacka Nawrocika można oglądać w bibliotece szkolnej. W załączeniu relacja fotograficzna z sesji w Żabikowie.

Zapraszamy do galerii ! Na zdjęciach uczniowie klas I B i I D i opiekunowie oraz oczywiście uczniowie realizujący projekt.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracującym przy realizacji projektu za mozolną pracę przez kilka ostatnich miesięcy. Efekty Waszej pracy są wspaniałe, przedstawiają dużą wartość historyczną i zostały bardzo wysoko ocenione przez wszystkich, którzy uczestniczyli w sesji.Elżbieta Bardzka - opiekun projektu

 

zabikowo6

Czytany 1617 razy