1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Miejski Konkurs Językowy - język niemiecki

VII MKJ - - 2016/2017 „Leszno na scenie”

II miejsce  w kategorii klas językowych zajęła Paulina Damrych z klasy 3f

I miejsce  w kategorii klas ogólnych zajęła Marta Perska z klasy 3c

III miejsce  w kategorii klas ogólnych zajął Jakub Kordus z klasy 3f

VI MKJ   - 2015/2016 „Leszno na talerzu”

I miejsce w kategorii klas językowych zajął Filip Wilczyński z klasy 3a

I miejsce w kategorii klas ogólnych zajął Miron Zamiatała z klasy 3e

 

V MKJ   - 2014/2015 „Leszno – w to mi graj”

I miejsce  w kategorii klas językowych zajął Filip Wilczyński z klasy 2a

III miejsce  w kategorii klas językowych zajął Mikołaj Lisowski z klasy 2a

I miejsce  w kategorii klas ogólnych zajęła Kamila Sawicka z klasy 3c

III miejsce  w kategorii klas ogólnych zajęła Jagoda Jarzembowska z klasy 3d

 

IV MKJ   - 2013/2014 „Leszno na start. Sport w naszym mieście”

I miejsce  w kategorii klas językowych i dwujęzycznych zajęła Anna Pazoła z klasy 3f

I miejsce  w kategorii klas ogólnych zajęła Kamila Sawicka z klasy 2c

II miejsce  w kategorii klas ogólnych zajął Filip Philavong z klasy 3b



III MKJ   - 2012/2013  „Leszno w Europie”

I miejsce  w kategorii klas językowych i dwujęzycznych zajęła Anna Pazoła z klasy 2f

III miejsce  w kategorii klas językowych i dwujęzycznych zajęła Marta Lutomska z klasy 3c 

I miejsce  w kategorii klas ogólnych zajął Filip Philavong z klasy 2b

 

II MKJ   - 2011/2012 „Leszno moje miasto”

 I miejsce  w kategorii klas językowych i dwujęzycznych zajął Wojciech Kóska z klasy 3c

III miejsce  w kategorii klas językowych i dwujęzycznych zajęła  Anna Dorożyńska  z klasy 3c 

III miejsce w kategorii klas ogólnych zajęła Katarzyna Łysik z klasy 2g

 

I Miejski Konkurs Językowy - 2010/2011

I miejsce  w kategorii klas językowych i dwujęzycznych zajął Wojciech Kóska z klasy 2c

II miejsce  w kategorii klas językowych i dwujęzycznych zajęła  Karolina Kiałka  z klasy 2c 

III miejsce w kategorii klas językowych i dwujęzycznych zajęła  Marta Paszek z klasy 2c

I miejsce  w kategorii klas ogólnych zajęła Aneta Rahnefeld z klasy 1f


 

 

 

 

 

 

 

Czytany 3153 razy